Współpraca

Jeżeli jakiekolwiek wydawnictwo zainteresowane jest nawiązaniem ze mną dłuższej współpracy lub po prostu jednorazowym wysłaniem egzemplarzy recenzenckich, proszę o kontakt na poniższy adres mailowy. Z mojej strony mogę zaoferować rzetelną, zgodną z moimi własnymi odczuciami recenzję, która nie będzie jednak laurką pochwalną, gdyż cenię sobie szczerość i prawdomówność.

Możliwe formy współpracy: 

» recenzje książek
» recenzje wewnętrzne
» patronaty medialne


UWAGA: od sierpnia 2018 nie podejmuję nowych współprac. Dziękuję!


2 komentarze:

  1. To jest chyba najważniejsze , rzetelna ocena zgodna z odczuciami. Przeglądając blogi o książkach , odnoszę wrażenie , że wielokrotnie recenzje nie są rzetelne . Ten blog spełnia podstawowy warunek : jest w nim widoczna pasja i rzetelność . Trzeba promować dobre książki . Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Bardzo dziękuję za miłe słowa! Moim zdaniem podstawą dobrego bloga recenzenckiego jest właśnie szczerość z czytelnikami, a tego trzymam się już od prawie 7 lat, odkąd zaczęłam prowadzić tę stronę. Nie wyobrażam sobie kłamać w swoich recenzjach czy chwalić książkę wówczas, gdy w oczywisty sposób nie przypadła mi ona do gustu. Swojego bloga prowadzę głównie ze względu na jego czytelników, dla osób, które poszukują recenzji książek i szukają nowych lektur do przeczytania, dlatego też chcę, aby spotykali się oni na tym blogu tylko i wyłącznie z rzetelnymi, szczerymi recenzjami :)

      Usuń

Dziękuję za każdy opublikowany komentarz, opinia czytelników mojego bloga naprawdę wiele dla mnie znaczy i gorąco motywuje do dalszego pisania.

Copyright © 2016 Złodziejka Książek , Blogger